PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1033}

Chłopcy z ferajny

Goodfellas
8,3 313 750
ocen
8,3 10 1 313750
8,7 52
oceny krytyków
Chłopcy z ferajny
powrót do forum filmu Chłopcy z ferajny

...TVN7 o 20.00. Kto ogląda łapka w górę :D

ocenił(a) film na 8
samosia94

Ja, po raz kolejny :)

samosia94

<łapka w górę> :D

samosia94

Właśnie oglądam po raz 6,rzadko się zdarza że dziewczyny lubia filmy gangsterskie moje znajome nie oglądają i z tego tytułu jest mi bardzo miło że gdzieś w Polsce są dziewczyny które lubią filmy gangsterskie :)

janosik_filmaniak

Oglądam po raz 2, ale dowiedziałam się do mamy, że to nie film dla mnie, no i się wścieka się o to, a do tego mówi, że jedziemy do babci na 2 dni. Jestem mega wkurzona, tak na niego czekałam, zważywszy że nie ma go nigdzie na internecie.

Joker068

Oj tam oj tam,mama przesadza czasami go powtarzają jeszcze napewno nie raz go obejrzysz :)

ocenił(a) film na 8
Joker068

Na alekino jest

użytkownik usunięty
Joker068

Pewnie, że jest na internecie. Przed chwilą go oglądałem na kinomaniaku. Wpisz w google: "chłopcy z ferajny kinomaniak" i kliknij w pierwszy link. Mam nadzieję że pomogłem :-)

ocenił(a) film na 9
Joker068

Uważaj , po obejrzeniu tego filmu zostałem gangsterem.

ocenił(a) film na 10
TheAmazingPudding

Słowik? o_O

ocenił(a) film na 9
sweet_anger

#Pekaylifestyle

ocenił(a) film na 10
samosia94

Przełączyłam z meczu, chyba po raz dwudziesty go oglądam i nigdy się nie znudzi :)

ocenił(a) film na 4
samosia94

4/10.Nie rozumiem zachwytu nad tym filmem i tak wysokiej oceny.Ten film jest po prostu nudny.Przez pierwszą cześć nie dzieje sie praktycznie nic.Żadnej akcji tylko siedzą i pie#rzą o dupie marynie.Już lepiej bym zrobił jakbym mecz obejrzał.Myślałem że film bedzie dobry, a tu dupa.O połowe słabszy od Dawno temu w Ameryce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones